DZIAŁAMY NIEPRZERWANIE OD 2005 r. 

Firma z tradycją i doświadczeniem .

Ponad 1000 rekomendacji i zadowolonych klientów.

Bezpieczeństwo wykonywania prac .

Dziesiątki usuniętych awarii.

Nie stoimy w miejscu , sukcesywnie się rozwijamy .

elektryk serwis komputerów kamery alarmy

Synergia Polska

Jesteśmy w stanie zrobić wszystko co jest związane z elektryką , informatyką , automatyką . Naszym atutem jest to że nie improwizujemy robimy wszystkie czynności rzetelnie, uczciwie , w rozsądnych cenach .

Firma od wielu lat działa na terenie podwarszawskich miejscowości, współpracujemy z wieloma tutejszymi firmami , deweloperami , obsługujemy duże zakłady w pomoc automatyki przemysłowej , zapewniamy ciągłość produkcyjną .

Firma nie zapomina również o klientach indywidualnych , wykonujemy prace instalacyjne ,usuwamy kolizje , awarii technicznych. Od wielu lat robimy to skutecznie co pozwala nam to natychmiast usunąć awarie bez zbędnego naciągania na koszta , prowadzimy dworactwo inwestycyjne . Firma zajmuje się obsługą kompleksową przyłączy budowlanych , zasileń domów , hal produkcyjnych , wykonujemy projekty oraz uzgodnienia techniczne z zakładem PGE .

Synergia Polska prowadzi również profesjonalną obsługę zabezpieczeń mienia instalujemy instalacje Alarmowe , Monitoringi wizyjne , nie instalujemy najgorszej jakości produktów ponieważ troszczymy się o swoją renomę jako Firma a nie jak inni tylko kierujemy się zarobkiem .

Firma zajmuje się zarówno małymi jak i dużymi projektami posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w inteligentnych rozwiązaniach które wykorzystujemy przy realizacji elektryki monitoringu alarmu , jesteśmy doświadczonymi informatykami , automatykami i oczywiście elektrykami dlatego jesteśmy w stanie zrobić dla państwa wszystko a nie tylko tak piszemy .

Naszym drugim filarem który intensywnie rozwijamy od 3 lat jest prowadzenie obsługi informatycznej jak i serwis komputerów laptopów , posiadamy stały punkt zlokalizowany w Józefosławiu / K Piaseczna jak i również odbieramy sprzęt od klientów, naprawiamy go i odwozimy . Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty od 7-22.